Magdalena Mola - oficjalna strona autorska

oficjalna strona autorska
My image My image My image My image My image
 
Magdalena Mola - autor, nauczyciel medytacji
Urodzona jestem dwukrotnie.
Pierwszy raz z matki Haliny i ojca Andrzeja.
Drugi raz, gdy odkryłam świat medytacji.


Kiedy byłam dzieckiem siadałam w łazience na pralce i wpatrując się swoje odbicie w lustrze zastanawiałam się kim jestem. Czemu jestem sobą, a nie kimś innym? Co to znaczy JA? Co jest istotą mojej indywidualności? Jak rozwinąć cały potencjał JA?

Te pytania właściwie zdeterminowały całą moją ścieżkę życia. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dopełnieniem moich studiów nad naturą człowieka stała się fascynacja światem medytacji i jogi. Przekraczająca czas i przestrzeń filozofia dała mi możliwość zdobycia nie tylko wiedzy, ale i rzeczywistego doświadczenia tego, co w każdym jest najistotniejsze – esencji JA.

Założyłam ośrodki Szkoły Medytacji i Samorealizacji w Krakowie i Toruniu. Od 1996 roku, w ramach projektu Yoga Life Style, prowadzę tygodniowe turnusy w oparciu o zasady jogi i medytacji. Dzięki temu uczestnicy mogą sami doświadczyć efektów medytacyjnego stylu życia.
Współpracuję z miesięcznikiem Twoja Harmonia. Jestem wegetarianką. Bardziej z powodu współczucia do zwierząt, moich braci mniejszych, niż z troski o własne zdrowie. Inspirują mnie ludzie prawi i wolni od egocentryzmu. I takich mam właśnie przyjaciół. Staram się żyć prosto i myśleć wzniośle.
 
O mnie
życiorys
kontakt
w mediach
Projekty
Warsztaty Medytacji
Wakacje z Medytacją
Yoga Life Style
Inspiracja
Chris Butler „Kim jesteś?”
David Muncie „Poszukiwania”

©   Copyright 2015 -2024 Magdalena Mola