Magdalena Mola - oficjalna strona autorska

oficjalna strona autorska
My image My image My image Medytacja atwiejsza ni mylisz My image
 
... pokarm dla duszy,
kąpiel dla zmęczonego umysłu.
Medytacja oczyszcza, odświeża,
budzi do życia, wzmacnia inteligencję.
Dzięki medytacji nie trzeba czekać
cały rok na kolejny urlop.Istniejące od tysięcy lat ścieżki jogi prowadzą do harmonijnego życia, pełnego szczęścia i spokoju. Podążać nimi mogą nie tylko ludzie Dalekiego Wschodu. W jodze istnieje pewne prawo, które mówi, że im trudniejsze i bardziej skomplikowane czasy, w których przychodzi żyć ludziom, tym łatwiejsze praktyki prowadzące do doskonałości.

Dlaczego jogini są spokojni i czują wewnętrzne szczęście i wypełnienie? Ponieważ w swoim życiu posługują się wiedzą. Rozumieją swoją naturę, znają mechanizmy różnych niekorzystnych wpływów. Opierają więc swoje życie na pewnych zasadach, które stopniowo wprowadzają ich w duchowy świat. świat harmonii i miłości.

Projekty które prowadzę, umożliwiają doświadczenie wyższego, bardziej satysfakcjonującego stylu życia, stylu życia wg zasad Starożytnej Jogi.

Regularne kursy w Toruniu, weekendowe sesje z relaksacją, jogą i medytacją, aż po dwutygodniowe wakacje z medytacją - to projekty które prowadzę, na których możesz poznać medytację i jej praktyczne aspekty:

 
O mnie
życiorys
kontakt
w mediach
Projekty
Warsztaty Medytacji
Wakacje z Medytacją
Yoga Life Style
Inspiracja
Chris Butler „Kim jesteś?”
David Muncie „Poszukiwania”

©   Copyright 2015 -2024 Magdalena Mola